Biografia

Czesław Karkowski - dyplomowany bioenergoterapeuta, jasnowidz, egzorcysta.

Metodami leczenia zajmował się od urodzenia, nie zdając sobie z tego sprawy. Jest bioenergoterapeutą ostatniej nadziei. Należy do nielicznej grupy bioterapeutów leczących ludzi ze stymulatorem serca (artykuł prasowy - "Uzdrawiacz" z dnia 15.02.2000 ).

Jego wiedza nie była zdobywana na kursach, chociaż ukończył ich wiele. Swoje właściwości oraz wiedzę zachował w niezatartej pamięci reinkarnacyjnej.

Każdego człowieka traktuje w sposób indywidualny i dobiera właściwą formę terapii, często łącząc wiele metod naraz. Stosuje leczenie holistyczne, czyli całościowe. OCZYSZCZA CIAŁO, UMYSŁ I DUSZĘ, zaczynając najczęściej od tej ostatniej, gdyż to ona decyduje o losie i uwarunkowaniach zdrowotnych każdego człowieka. Bioterapeuta poprzez spojrzenie na osobę lub czyjąś fotografię, ma natychmiastową wiedzę na temat tej osoby. Zna jej przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, w związku z tym rozpoznaje źródło choroby i przyczyny niepowodzeń życiowych. Eliminuje więc przyczyny choroby, a co za tym idzie likwiduje również jej skutki.

Bioterapeuta posiada niespotykany dar skutecznej eliminacji niekorzystnych dla człowieka wpływów medialnych np: klątwy, wampiryzm energetyczny, manipulacje psychiką człowieka. Dzięki temu przyczynia się do polepszenia losu każdej osoby, która się do niego zwraca.

Nie ma dla niego znaczenia odległość. Działa z taką samą intensywnością w kontakcie osobistym, jak również na odległość (na podstawie fotografii).

Pomaga ludziom w kraju oraz poza jego granicami w szerokim zakresie chorób, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej ( artykuł prasowy - "Uzdrawiacz" z dnia 15.08.2001 ).

Dyplomowany mistrz bioenergoterapii Czesław Karkowski jest Starszym Cechu Wielkopolskiego Cechu Bioenergoterapeutów i Radiestetów, członkiem Zarządu Ogólnopolskiej Izby Rzemieślniczej Bioenergoterapeutów i Radiestetów z siedzibą w Warszawie.

Czesław Karkowski jest odznaczony wieloma dyplomami oraz odznaczeniami branżowymi.

Bioenergoterapeuta Czesław Karkowski należy do grupy najlepszych uzdrowicieli w Polsce. Jego profesjonalizm i skuteczność wykazywana jest w wielu ogólnopolskich rankingach uzdrowicieli, umieszczany jest tam na czołowych pozycjach:

 

"Poradnik Uzdrawiacza" - LEKSYKON POLSKICH UZDROWICIELI

 

"Z życia wzięte" - 50 NAJLEPSZYCH UZDROWICIELI W POLSCE 

 

Bioenergoterapeuta Czesław Karkowski przyjmuje w swoim Brodnickim Centrum Medycyny Naturalnej klientów z całej Polski, głównie z Poznania, Torunia, Brodnicy, Bydgoszczy, Gdańska, Olsztyna, Warszawy, Łodzi i wielu innych regionów kraju oraz z zagranicy.

Projekt i wykonanie: Poldata sp.j. 2009
Copyright © Karkowski - bioenergoterapia, jasnowidzenie, egzorcyzmy